ODCINEK SPECJALNY

JEDYNE TAKIE ZABÓJSTWO

Nie ma drugiej takiej zbrodni w historii polskiej kryminalistyki.

Nie ma innej takiej zbrodni, która tak wiele by zmieniła w polskiej policji, bo to właśnie od niej zaczęła się historia polskiego Archiwum X.

KUP DOSTĘP

Sprawa Katarzyny Zowady, która zaginęła 12 listopada 1999 roku, a której ciało (a raczej jego fragmenty) wyłowiono z Wisły w styczniu 2000 roku, to bezspornie najsłynniejsza polska nierozwiązana zbrodnia, której kontekst zahacza o popkulturę, mroczne zakamarki ludzkiej psychiki oraz sferę sacrum i profanum.

Co więcej, odcinek publikowany jest w dniu ogłoszenia wyroku na podejrzewanym o tę straszliwą zbrodnię Robercie J.

Kim jest człowiek oskarżony o tak straszny czyn?

Czy można było coś zrobić, by tej zbrodni uniknąć?

Tym razem 5 zł z każdego odcinka przeznaczam na Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza.


Miłość Nie Wyklucza (MNW) – od 10 lat pracujemy, aby pary tej samej płci mogły wreszcie godnie i bezpiecznie żyć w Polsce. W domu i szkole, w mediach i urzędach słyszymy, że nie możemy kochać i nigdy nie założymy rodziny. Chcemy żyć bez strachu o przyszłość.


DOSTĘP

KUP DOSTĘP ZA 12,75 zł

KUP DOSTĘP

DO ODCINKA:

  • Dostęp online do odcinka
  • Długość odcinka: około 100 minut
  • Dochód przekazany na wsparcie Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza

O AUTORCE

Justyna Mazur to autorka superpopularnego podcastu "Piąte: Nie zabijaj", który regularnie znajduje się w zestawieniach najpopularniejszych podcastów i na podium podcastowych konkursów.

Jej niezwykła empatia, ciepło w głosie i charyzma w opowiadaniu angażujących historii sprawiła, że każdego odcinka słucha kilkaset tysięcy osób.

Q&A

Jak odsłuchać odcinka po zakupie?

Po zrealizowaniu płatności otrzymasz mailem link do platformy do słuchania audiobooka. Należy kliknąć w link, po czym ustawić własne hasło dostępu.

UWAGA - jeśli nie dostała/eś maila z linkiem, zajrzyj koniecznie do skrzynki SPAM. Jeśli maila nie ma w spamie, napisz na adres: piateniezabijaj@gmail.com .

NIe trzeba. Audioserialu możesz słuchać w playerze w przeglądarce. Ale - nie bój się! Player został opracowany tak, by działał również na zablokowanym urządzeniu, w samochodzie, na komputerze, na domowych głośnikach. Dzięki temu nie musisz ściągać dodatkowej aplikacji na telefon, wszystko się dzieje w przeglądarce online. UWAGA: NIE MA MOŻLIWOŚCI SŁUCHANIA OFFLINE.

Czy trzeba ściągać jakąś aplikację?

Nie, to produkt elektroniczny i według ustawy nie podlega on zwrotowi.

Około 100 minut.

Ile trwa odcinek?

Czy mogę zwrócić odcinek po zakupie?

Czy odcinek będzie kiedykolwiek dostępny na Spotify albo YouTube?

Nie, odcinek będzie dystrybuowany wyłącznie przez tę stronę, nigdy nie pojawi się na moich ogólnodostępnych kanałach.

Czy mogę komuś dać dostęp?

Nie, odtwarzacz zablokuje próbę logowania się z drugiego urządzenia. Nie podawaj osobom trzecim swojego dostępu. Odcinka możesz przesłuchać wielokrotnie, bez ograniczeń. Nie, nie można go ściągnąć na telefon - odsłuch jest za pomocą odtwarzacza w przeglądarce.