ODCINEK SPECJALNY

TAJEMNICA EWY TYLMAN

Młoda dziewczyna wraca nocą z imprezy w centrum Poznania. Kamery monitoringu rejestrują jej drogę, wraca ze swoim przyjacielem. Po czasie, dokładnie po 5 minutach, nagrania z kamer miejskich uchwycają jedynie chłopaka.

KUP DOSTĘP

Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada 2015 roku. Dopiero po roku poszukiwań, w Warcie odnaleziono jej ciało. Co mogło się stać? Dlaczego dziewczyna zginęła? Czy to było zabójstwo czy nieszczęśliwy wypadek?


Poruszająca i tajemnicza sprawa śmierci Ewy Tylman, którą przez lata żyła cała Polska.

Tym razem DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY każdego odcinka przekazuję na Polską Akcję Humanitarną.


Polska Akcja Humanitarna to organizacja obecna w Ukrainie od 2014 roku.

Nasza wspólna zrzutka ma pomóc w zapewnieniu opieki medycznej, dostarczeniu paczek żywnościowych i higienicznych, koców, śpiworów i innych produktów niezbędnych do przetrwania mieszkańcom Ukrainy.


DOSTĘP

KUP DOSTĘP ZA 12,75 zł

KUP DOSTĘP

DO ODCINKA:

  • Dostęp online do odcinka
  • Długość odcinka: 60 minut
  • Dochód przekazany na wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej

O AUTORCE

Justyna Mazur to autorka superpopularnego podcastu "Piąte: Nie zabijaj", który regularnie znajduje się w zestawieniach najpopularniejszych podcastów i na podium podcastowych konkursów.

Jej niezwykła empatia, ciepło w głosie i charyzma w opowiadaniu angażujących historii sprawiła, że każdego odcinka słucha kilkaset tysięcy osób.

Q&A

Jak odsłuchać odcinka po zakupie?

Po zrealizowaniu płatności otrzymasz mailem link do platformy do słuchania audiobooka. Należy kliknąć w link, po czym ustawić własne hasło dostępu.

UWAGA - jeśli nie dostała/eś maila z linkiem, zajrzyj koniecznie do skrzynki SPAM. Jeśli maila nie ma w spamie, napisz na adres: piateniezabijaj@gmail.com .

NIe trzeba. Audioserialu możesz słuchać w playerze w przeglądarce. Ale - nie bój się! Player został opracowany tak, by działał również na zablokowanym urządzeniu, w samochodzie, na komputerze, na domowych głośnikach. Dzięki temu nie musisz ściągać dodatkowej aplikacji na telefon, wszystko się dzieje w przeglądarce online. UWAGA: NIE MA MOŻLIWOŚCI SŁUCHANIA OFFLINE.

Czy trzeba ściągać jakąś aplikację?

Nie, to produkt elektroniczny i według ustawy nie podlega on zwrotowi.

60 minut.

Ile trwa odcinek?

Czy mogę zwrócić odcinek po zakupie?

Czy odcinek będzie kiedykolwiek dostępny na Spotify albo YouTube?

Nie, odcinek będzie dystrybuowany wyłącznie przez tę stronę, nigdy nie pojawi się na moich ogólnodostępnych kanałach.

Czy mogę komuś dać dostęp?

Nie, odtwarzacz zablokuje próbę logowania się z drugiego urządzenia. Nie podawaj osobom trzecim swojego dostępu. Odcinka możesz przesłuchać wielokrotnie, bez ograniczeń. Nie, nie można go ściągnąć na telefon - odsłuch jest za pomocą odtwarzacza w przeglądarce.